0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
harç 0.00
Tüm 0.00
DDDCM Basit Iş Gezisi Plastik Gargara Fincan Diş Macunu Taşınabilir Seyahat Yıkama Fincan Set Diş Fırçası Kutusu Depolama (Renk:

DDDCM Basit Iş Gezisi Plastik Gargara Fincan Diş Macunu Taşınabilir Seyahat Yıkama Fincan Set Diş Fırçası Kutusu Depolama (Renk:

₺ 0.00
mevcut

İşlenmemiş

1.Yepyeni ve yüksek kalite. 2.Makul bölme tasarımı, ayrı depolama, temiz ve hijyenik. 3.Güzel şerit tasarımı, basit şekli. 4.Fincan pürüzsüz ve çapaksız, yüksek kaliteli işçilik ile. 5.Travel diş fırçalarının, diş macunlarının, tarakların vb. depolanması.Durum : %100 % Yepyeni ve Yüksek kaliteadı : Taşınabilir Ağız Fincan setmalzeme : ABSColor : mavi / beyaz / pembeboyutu : Uzun 20 cm,geniş 7 cmmanuel ölçüm, 0.5-1 cm hata olacak, ölçüm yöntemi farklı, veri farklı olacak, ayni hakim lütfen.Ambalaj listesi : 1 adet * Ağız Fincan Seti(diş macunu içermez, diş fırçası)Özelliği : 1.Makul bölme tasarımı, ayrı depolama, temiz ve hijyenik2.Güzel şerit tasarımı, basit şekil3.Fincan pürüzsüz ve çapaksız, yüksek kalite ile workmanship4.Travel diş fırçalarının, diş macunlarının, tarakların vb. depolanması.Notlar : 1.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.2.Sizinki ile detay boyutları karşılaştırın, izin lütfen 1-3 cm hata, nedeniyle manuel ölçüm.3.Anlayış için teşekkürler.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde