0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
harç 0.00
Tüm 0.00
Fmystery ile Uyumlu Amazfit T-Rex / T-Rex pro saat Kordonları, Ayarlanabilir Spor Silikon Yedek Bant Sapanlar Bilekliği Bilezik

Fmystery ile Uyumlu Amazfit T-Rex / T-Rex pro saat Kordonları, Ayarlanabilir Spor Silikon Yedek Bant Sapanlar Bilekliği Bilezik

₺ 90.60
mevcut

İşlenmemiş

Amazfit T-Rex / T-Rex pro modelleri ile uyumludur.Silikon yumuşak malzeme, metal bir konektör ile birlikte gelir, Amazfit T-Rex/T-Rex pro için uygun diğer 22mm evrensel kayışlarla değiştirilebilir.Moda bilezik tipi, erkek ve kadın kullanıcı grupları için uygundur.Çoklu renk kombinasyonları, saatinizi ruh halinize ve günlük kıyafetlerinize uygun hale getirmek ve saatiniz için şık bir stil oluşturmak için size daha fazla seçenek sunar.Boyutu : yaklaşık 23* 2.2 * 0.5 cm / 9.05 * 0.86 * 0.19 inç.Şartname : 1. Amazfit T-Rex / T-Rex pro modelleri ile uyumludur.2. Boyutu : yaklaşık 23* 2.2 * 0.5 cm / 9.05 * 0.86 * 0.19 inç3. Silikon yumuşak malzeme, metal bir konektör ile birlikte gelir, Amazfit T-Rex/T-Rex pro için uygun diğer 22mm evrensel kayışlarla değiştirilebilir.4. Moda bilezik tipi, erkek ve kadın kullanıcı grupları için uygundur.5. Çoklu renk kombinasyonları, saatinizi ruh halinize ve günlük kıyafetlerinize uygun hale getirmek ve saatiniz için şık bir stil oluşturmak için size daha fazla seçenek sunar.Paket içeriği : 1 ADET kayış (sadece aksesuarlar, ekipman dahil değildir)1 adet maket bıçağı.

Detaylar

1. Compatible with Amazfit T-Rex/T-Rex pro models. :
2. Size:
about 23* 2.2 * 0.5 cm / 9.05 * 0.86 * 0.19 inches
3. Silicone soft material, comes with a metal connector, can be replaced with other 22mm universal straps , suitable for Amazfit T-Rex/T-Rex pro. :
4. Fashion bracelet type, suitable for male and female user groups. :
5. The multiple color combinations provide you with more choices to make your watch suitable for your mood and daily clothing, and create a fashionable style for your watch. :
Package Contents:
1PC strap (accessories only, equipment not included) :
1pc utility knife :

Benzer ürünler kategorisinde