0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
harç 0.00
Tüm 0.00
Qionia Ball Head Kamera Dağı, Alüminyum Alaşım 360° Dönen Top Kafa Alt 1/4 inç Vida Deliği SLR Kamera için Üst 1/4 inç Vida(kırmızı)

Qionia Ball Head Kamera Dağı, Alüminyum Alaşım 360° Dönen Top Kafa Alt 1/4 inç Vida Deliği SLR Kamera için Üst 1/4 inç Vida(kırmızı)

₺ 0.00
mevcut

İşlenmemiş

Kaliteli Malzeme : Alüminyum alaşımlı malzeme, ortak günlük uzun süreli kullanım için dayanıklı bir yüzeye sahiptir.Çoklu Açılar : Top kafasının 360° dönüşü vardır ve evrensel top 135° dönebilir, açı dönüşümü hızlı olacaktır.Geniş Uygulama : Üst 1/4 inç vida, bir cep telefonu, kamera kelepçesi, hareket kamerası ve daha fazlasını almanızı sağlar.Kompakt : Küçük boyutlu, taşıması kolay, 90g'den az hafif, yükü arttırmaz veya ek yorgunluğa neden olmaz.Yüksek Uyumluluk : Alt 1/4 inç vida deliği tripod, monopod ve diğer aksesuarları bağlamak için kullanılabilir.Özellik : 1. Kaliteli Malzeme : Alüminyum alaşımlı malzeme, ortak günlük uzun süreli kullanım için dayanıklı bir yüzeye sahiptir.2. Geniş Uygulama : Üst 1/4 inç vida, bir cep telefonu, kamera kelepçesi, hareket kamerası ve daha fazlasını almanızı sağlar.3. Yüksek Uyumluluk : Alt 1/4 inç vida deliği tripod, monopod ve diğer aksesuarları bağlamak için kullanılabilir.4. Çoklu Açılar : Top kafasının 360° dönüşü vardır ve evrensel top 135° dönebilir, açı dönüşümü hızlı olacaktır.5. Kompakt : Küçük boyutlu, taşıması kolay, 90g'den az hafif, yükü arttırmaz veya ek yorgunluğa neden olmaz.Şartname : Öğe Türü : Top kafasımalzeme : Alüminyum alaşımuygulama : Tripod, SLR kamera içinyüzey : 1/4 inç Vida, 1/4 inç vida Deliğipaket listesi : 1 x top Kafa.

Detaylar

Item Type:
Ball Head
Material:
Aluminum Alloy
Application:
For Tripod, SLR Camera
Interface:
1/4in Screw, 1/4in Screw Hole
Package List:
1 x Ball Head :

Benzer ürünler kategorisinde