0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
harç 0.00
Tüm 0.00
Pil Tutucu Kurulu ile Kablo ile güvenli çalışma mikro USB 18650 genişletme kartı Modülü kullanımı pratik

Pil Tutucu Kurulu ile Kablo ile güvenli çalışma mikro USB 18650 genişletme kartı Modülü kullanımı pratik

₺ 19.78
mevcut

İşlenmemiş

Bu pil tutucu, Ahududu Pi'ye ve sensörlere aynı anda güç sağlamak için kullanılabilir, çok pratiktir.Bu pil tutucu modelinin çıkış akımı, birçok kontrol panosuna güç sağlayabilen 2 A olabilir.Güvenli ve istikrarlı bir çalışma sağlayarak aşırı şarj veya aşırı deşarj koruması sağlayabilir.USB çıkışını rahatça kontrol edebilen tutucu kartında tek bir anahtar vardır.LED göstergesi yeşile döner ve pil tamamen şarj olur, kırmızı olduğunda pil şarj olur.Özellik : 1. Bu pil tutucu, Ahududu Pi'ye ve sensörlere aynı anda güç sağlamak için kullanılabilir, çok pratiktir.2. Bu pil tutucu modelinin çıkış akımı, birçok kontrol panosuna güç sağlayabilen 2 A olabilir.3. Güvenli ve istikrarlı bir çalışma sağlayarak aşırı şarj veya aşırı deşarj koruması sağlayabilir.4. USB çıkışını rahatça kontrol edebilen tutucu kartında tek bir anahtar vardır.5. LED göstergesi yeşile döner ve pil tamamen şarj olur, kırmızı olduğunda pil şarj olur.Şartname : Öğe Türü : Pil tutucumalzeme : baskılı devre kartıfonksiyon : Bu modül Ahududu Pi ve sensörler için aynı anda güç sağlamak için kullanılabilir.Bu modelin çıkış akımı, birçok kontrol panosuna güç sağlayabilen 2 A olabilir.Şarj Portu : Mikro Usbşarj Akımı : 0.5 açıkış Gerilimi : 3~5 vpil Tipi : 1x18650 (kendi kendine sağlanan) Paket Listesi : 1 x Pil Tutucu1 x Bağlantı kablosunot : Bu ürün 18650 pil içermez.Takarken, akünün pozitif ve negatif terminallerine dikkat edin ve bağlantıyı tersine çevirmeyin.Lütfen Baskılı Devre Kartındaki + yönünü takip edin ve pil tutucusundaki pozitif ve negatif yönleri takip etmeyin.

Detaylar

Item Type:
Battery Holder
Material:
Printed Circuit Board
Function:
This module can be used to power for Raspberry Pi and sensors at the same time. The output current of this model can 2A, which can power many control boards.
Charging Port:
Micro USB
Charging Current:
0.5A
Output Voltage:
3~5V
Battery Type:
1 x 18650 (self-provided)
Package List:
1 x Battery Holder :
1 x Connecting Cable :
This product does not contain 18650 batteries. When installing, pay attention to the positive and negative terminals of the battery, and do not reverse the connection. Please follow the +‑ direction on the Printed Circuit Board, and do not follow the positive and negative directions on the battery holder. :

Benzer ürünler kategorisinde