0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
harç 0.00
Tüm 0.00
QINAIXQM Sürgülü Ahır Kapı Alt Duvara Monte Zemin Kılavuzu Ayarlanabilir Rulo, Sorunsuz ve Sessiz, Panel Hasarsız (Siyah)

QINAIXQM Sürgülü Ahır Kapı Alt Duvara Monte Zemin Kılavuzu Ayarlanabilir Rulo, Sorunsuz ve Sessiz, Panel Hasarsız (Siyah)

₺ 19.98
mevcut

İşlenmemiş

[Ürün açıklaması] : Ürünün görünümü, ürünü düşen boyadan korumak için bir siyah toz tabakası ile kaplanır ve uzun bir ömrü korumak için ürünü korumak için korozyona dayanıklıdır.Sessiz ve sorunsuz, herhangi bir gürültü olmadan. [Gizli Mod] : Vidalar duvara sabitlendikten sonra, kapınıza uygun alanı ayarlamak için kapıyı yuvalamanız yeterlidir.Zeminde ve duvarda delik açmaya gerek yoktur.İşaretlememe modu büyük bir avantaj haline gelir.Gömülü küçük silindirler büyük ölçüde yerden tasarruf sağlar. [Güçlü koruma] : Ürün asılı kapının sallanmasını önleyebilir ve güçlendirebilir stability.In ek olarak, geleneksel alt plaka ile karşılaştırıldığında, çift tekerlekli alt plaka, stabiliteyi daha da artırmak için çok kenarlı bir tasarıma sahiptir. [Paket içeriği] : 1 siyah kapı silindiri kılavuzu; Ankraj cıvataları ile alt plakaya sabitlenmiş 2 vida; 1 altıgen anahtar. [Garanti] : 24 saat çevrimiçi müşteri hizmetlerimiz sorularınızı cevaplayacaktır.Express'in herhangi bir sorusu veya parçası varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sorunu çözmek için mümkün olan en kısa sürede depo ile iletişime geçeceğiz. [Kurulum yöntemi] 1. Önce kapının 2 kalınlığını ölçün. Zemin rayındaki silindirleri, kalan kapının içeri doğru kayması için yeterli alana sahip olacak şekilde ayarlayın, ardından zemin rayının altındaki vidaları sıkın ve zemin rayını vidalarla duvara takın. 【Gereklilik】 Sürgülü bir kapı takarken, zemin rayı kesinlikle yapacağınız bir bileşendir need.It kapınızı sabit tutabilir ve kapının alt kısmının geriye doğru sallanmasını önleyebilir.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde