0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
harç 0.00
Tüm 0.00
Terziler Kukla Manken Ekran Profesyonel Giyim Manken Modeli kadın Giyim Mağazası Moda Modelleri Gösterisi

Terziler Kukla Manken Ekran Profesyonel Giyim Manken Modeli kadın Giyim Mağazası Moda Modelleri Gösterisi

₺ 1473.14
mevcut

İşlenmemiş

- Esnek Eklemler - - - İnsan vücudunun yapısına göre, doğru eklemli parmaklar ve el bileği ile eklemlenmiş, birçok el hareketini ve pozu taklit edebilir. - Benzersiz Ev Dekorasyonu - Ev dekorasyonu olarak kullanılabilir ve hayatınızı daha fazla hale getiren bir masaya, raflara, başucu masasına vb. Yerleştirilebilir colorful.It ayrıca arkadaşlarınıza bir dekorasyon hediyesi olmak için oldukça klasik.Not : Tüm ürün boyutları manuel ölçüm, küçük bir hata varsa, lütfen anlayın. - Mükemmel İşçilik - - - Bu güzel hazırlanmış parça, dayanıklı sert ağaçtan ve sağlam donanım aksesuarlarından(yay ve vidalar) yapılmıştır, her parça pürüzsüz bir yüzey ve zarif bir renge güzelce parlatılmıştır.Özellikler : Malzeme : plastik, keten kumaş, bez kafa, sağlam ahşap kol, Üçgen, Kare tabak taban Ürün Boyutu : Göğüs : 89 cm Bel : 63 cm, Kalça : 89 cm Ayarlanabilir stand tasarım, yüksekliği, herhangi bir duruma uyum sağlamak gerektiğinde serbestçe 145-185cm arasında ayarlanabilir.Özellik : -Mükemmel İşçilik - Bu güzel hazırlanmış parça dayanıklı sert ağaçtan ve sağlam donanım aksesuarlarından(yay ve vidalar) yapılmıştır, her parça pürüzsüz bir yüzey ve zarif bir renge güzelce parlatılmıştır. - Kukla, giysinin giyinme etkisini arttırmak, yoldan geçenlerin dikkatini başarılı bir şekilde çekmek, yoldan geçenlerin satın alma arzusunu arttırmak ve mağazanın imajını iyileştirmek için içinde katı bir köpük malzeme ve keten kumaş kullanır.

Detaylar

Material:
plastic, linen fabric, cloth head, solid wood arm, Triangle, Square plate base
Product Size:
Bust:
89 cm, Waist
Adjustable stand design, the height can be freely adjusted between 145-185cm as needed to adapt to any situation. :
Feature:
- Exquisite Workmanship:
This beautifully crafted piece is made of durable hardwood and sturdy hardware accessories(spring and screws), each piece nicely polished to a smooth finish surface and elegant color.
- The dummy uses a solid foam material inside and a linen fabric to increase the dressing effect of the garment, successfully attracting the attention of passersby, increasing the desire of passersby to purchase, and improving the image of the store :

Benzer ürünler kategorisinde