0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
harç 0.00
Tüm 0.00
Makyaj Fırça Seti Makyaj Fırçalar 24 Adet Profesyonel Makyaj Fırçalar Set Premium Sentetik Karıştırma Yüz Pudra Allık Göz Gölgeler

Makyaj Fırça Seti Makyaj Fırçalar 24 Adet Profesyonel Makyaj Fırçalar Set Premium Sentetik Karıştırma Yüz Pudra Allık Göz Gölgeler

₺ 0.00
mevcut

İşlenmemiş

Makyajı uygulamak için yumuşak ama sağlam olan kıllar, makyaj uygulama işlemi sırasında da dökülmez. 1. MALZEME : yumuşak ve dökülmeyen, zulümsüz kıllar yumuşak sentetik elyaflardan ve dayanıklı kulplardan yapılmış, bu göz makyajı hibrit fırçalarını kullanarak cildiniz harika hissedecektir. 2. TEMEL FIRÇA SETİ : Göz farı, kırışık, kapatıcı vb.Için kullanılan temel Kabuki makyaj fırçası ve hassas göz makyaj fırçası dahil 28 makyaj fırçası.Her güzellik fırçasının farklı işlevleri vardır, bu nedenle kullanımı boşa harcanmaz. 3. TAŞIMASI KOLAY : taşıması ve kullanımı kolaydır.Uzun süreli kullanımı sağlamak için profesyonel makyaj sanatçısı tarafından el yapımı, kozmetik saklama kutusu ve çantası olarak seyahat kozmetik depolama için çok uygundur. 4. HER türlü makyaj için uygundur : yüz ve göz makyajı uygulamaları için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çeşitli fırça tipleri ve boyutları.Allık, karıştırma, şekillendirme, gölge, vurgulama, göz farı, kaş, kapatıcı vb.Fırçaları temizlemek için sıcak su kullanmayın, çünkü ısı kıllara zarar verebili Radı : Makyaj fırçasırenk : koyu ahşa Pözelleştirme : 24ürün malzemesi : biyonik elyaf, ahşap sap, metalgüzel haberler makyaj profesyonelleri ve yeni başlayanlar içinsuit, fantezi stil için neredeyse tüm gereksinimlerinizi karşılayabilir.Yüksek maliyet performansı ve yüksek kalite ile.Bu set meraklısı her makyaj için bir bonus öğe.Gözler, burun, dudaklar, yanaklar, alın ve hatta sert-için uygundur yüzünde alanlara ulaşmak için faceİt tüm alanları kapsamaktadır.Böyle bir fan şekli, pudra, allık, kontür, göz farı, gizlemek, karışım, burun gölge, dudak kalemi, Kaş, göz kalemi, kirpik, vb gibi çok fonksiyonlu uygulamalar için uygundur.

Detaylar

Product material:
bionic fiber, wooden handle, metal
Good news for makeup professionals and beginners :
The suit can almost meet all your requirements for fantasy styling. With high cost performance and high quality. This set is a bonus item for every makeup enthusiast. :
It covers all areas of your face :
It is suitable for eyes, nose, lips, cheeks, forehead and even hard-to-reach areas on the face. :
It is suitable for multifunctional applications such as fan shape, loose powder, blush, contour, eye shadow, hide, blend, nose shadow, lip liner, eyebrows, eyeliner, eyelashes, etc. :

Benzer ürünler kategorisinde