0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
harç 0.00
Tüm 0.00
Ev Kapalı Spor Bisiklet Spor Egzersiz Bacak Eğitmen Kaymaz Pedalı Yaşlı Bisiklet Bacak Rehabilitasyon Egzersiz Araçları

Ev Kapalı Spor Bisiklet Spor Egzersiz Bacak Eğitmen Kaymaz Pedalı Yaşlı Bisiklet Bacak Rehabilitasyon Egzersiz Araçları

₺ 89.98
mevcut

İşlenmemiş

- Sandalyeler, masalar vb. Etrafında kullanın. - Kendiniz monte etmeniz gerekiyor. - Kompakt boyut, kurulumu kolay, uygun fiyatlı kapalı egzersiz makinesi. - Sınırsız yerler, aile oturma odasında, yatak odasında, ofiste vb. Kullanılabilir. - Erkekler, kadınlar ve çocuklar için uygun, kıvrımlı güzelliği geliştirmenize etkili bir şekilde yardımcı olabilir.Şartname : Özellikler : - Sandalyeler, masalar vb. Etrafında kullanın.- Kendiniz monte etmeniz gerekiyor.- Kompakt boyut, kurulumu kolay, uygun fiyatlı kapalı egzersiz makinesi.- Sınırsız yerler, aile oturma odasında, yatak odasında, ofiste vb. Kullanılabilir.- Erkekler, kadınlar ve çocuklar için uygun, kıvrımlı güzelliği geliştirmenize etkili bir şekilde yardımcı olabilir.- 25mm çaplı çelik boru krom kaplı braket, pedal dönüş direnci manuel olarak ayarlanabilir, esas olarak ayak rehabilitasyonu veya egzersiz için kullanılır.Paket içeriği : 1 x Egzersiz Pedalı1 x Kurulum Seti Kit Notice : - Manuel ölçüm nedeniyle hafif boyut farkına izin verin.- Resimler genellikle ayrıntıları göstermek için büyütüldüğü için lütfen listedeki gerçek boyutları göz önünde bulundurun.- Farklı üretim partileri nedeniyle, ürün detayları biraz farklı olabilir.Farkı önemsiyorsanız, lütfen dikkatlice satın alın.- Işık ve ekran farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.Anlayışınız için teşekkürler.

Detaylar

Features:
- Use around chairs, tables, etc. :
- Need to assemble by yourself. :
- Compact size, easy to install, affordable indoor exercise machine. :
- Unlimited places, can be used in family living room, bedroom, office, etc. :
- Suitable for men, women and children, it can effectively help you improve the curvy beauty. :
- 25mm diameter steel pipe chrome-plated bracket, pedal rotation resistance can be adjusted manually, mainly used for foot rehabilitation or exercise. :
Package included:
1 x Exercise Pedal :
1 x Set of Installation Kit :
Notice:
- Please allow slight dimension difference due to manual measurement. :
- Please consider the actual sizes in the listing as the pictures are generally enlarged to show detail. :
- Due to different producing batches, product details might be a little different. If you minding the difference, please buy it carefully. :
- Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. Thanks for your understanding. :

Benzer ürünler kategorisinde