0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
harç 0.00
Tüm 0.00
JJKFQ 1. 6 m 10LED kardan adam noel ağacı LED Garland dize ışık Noel dekorasyon ev için (Renk: Bir, boyutu: bir boyut)

JJKFQ 1. 6 m 10LED kardan adam noel ağacı LED Garland dize ışık Noel dekorasyon ev için (Renk: Bir, boyutu: bir boyut)

₺ 0.00
mevcut

İşlenmemiş

En iyi Dekorasyon ve Hediye.Ev dekorasyonunuza şenlikli bir katkı olacaktır.Şükran Günü ve Noel tatili dekorasyonu için mükemmel bir hediye.Evinize eğlenceli canlı renkler eklemek için mükemmel boyut.Aileniz için güçlü bir Noel şenlikli atmosfer getirmek, Noel dekorasyon için mükemmel.En iyi Dekorasyon ve Hediye.Ev dekorasyonunuza şenlikli bir katkı olacaktır.Şükran Günü ve Noel tatili dekorasyonu için mükemmel bir hediye.Evinize eğlenceli canlı renkler eklemek için mükemmel boyut.Aileniz için güçlü bir Noel şenlikli atmosfer getirmek, Noel dekorasyon için mükemmel.Şartname : Malzeme : plastikgüç : 2 Adet AA pilpil : dahil değilpaket İçeriği : 1. 6 m 10 LED Kardan Adam Noel Ağacı (Pil : dahil değildir) Notlar : 1. Sadece ana ürünleri satmak, diğer ürünleri değil.2. Manuel ölçüm gerekli olduğundan, lütfen 1-3 cm boşluk bırakın.3. Ekran farklılıkları nedeniyle, renk beklenen renkten biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.Hatırlatmak : Ambalajı aldıktan sonra, lütfen ambalajı ve ürünü dikkatlice kontrol edin.Alınan öğe kusurlu ise veya herhangi bir sorunuz varsa, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.Biz en kısa sürede cevap ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız!Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçin, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz ve size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

Detaylar

Material:
plastic
Power:
2Pcs AA battery
Battery:
not include
Package Includes:
1. 6m 10LED Snowman Christmas Tree(Battery:
not include)
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1- 3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Benzer ürünler kategorisinde